• 18
  • 10
Zestaw statystyk na całe życie →

Ustaw na całe życie Nagrody i szanse

Loteria Set for Life ma osiem różnych poziomów nagród, w tym dwie nagrody dożywotnie. Jedna z nagród dożywotnich wypłaca zwycięzcom przez trzydzieści lat, podczas gdy druga płaci zwycięzcy przez rok. Przygotowałem listę różnych nagród, które możesz wygrać grając w Set for Life, oraz Twoje szanse na wygraną.

2£51 w 15

Ogólne szanse na wygranie dowolnej nagrody Set for Life wynoszą 1 w 12.4.

Wszystkie nagrody w loterii Set for Life są kwotami stałymi. Jednak wartość dwóch nagród dożywotnich może się różnić, ponieważ mogą zostać ograniczone. Pewien procent zarobków (szacowany na 54%) ze sprzedaży biletów Set for Life jest przeznaczony na finansowanie nagród do wypłaty. Chociaż ta wartość zmienia się od czasu do czasu w zależności od liczby wszystkich zwycięzców.

Ustaw na całe życie Plan

PoniedziałekCZWARTEK
Narysuj czas8:00 BST8:00 BST
Zatrzymanie sprzedaży7:30 BST7:30 BST

Ważne informacje Ustaw na całe życie

• Aby zagrać w loterię Set for Life, musisz mieć konto loterii krajowej.
  • Wygrywasz w Set for Life, gdy wybrane liczby odpowiadają wylosowanym zwycięskim liczbom.
  • Nagrody, które możesz wygrać, zaczynają się od 5 £ za trafienie co najmniej dwóch głównych liczb i rosną w zależności od liczby dopasowanych liczb.
  • Z wyjątkiem dwóch najwyższych nagród, wszystkie inne wygrane są wypłacane jednorazowo. Nagrody dożywotnie wypłacane są w formie regularnych płatności w określonym czasie.
  • Set for Life oferuje również specjalną promocję zwaną Super Chance Draws - od czasu do czasu - która pozwala na trafienie tylko pięciu specjalnych liczb, aby wygrać główną nagrodę (10,000 £ miesięcznie przez 30 lat). Zwiększa to szanse na wygraną. Data losowania super szansy jest zwykle ogłaszana przez loterię krajową przed ich przeprowadzeniem.
  •  W losowaniu super szansa Twoja szansa na wygranie głównej nagrody wzrasta z 1 do 15, 339, 390 do 1 do 1, 533,939 XNUMX.
  • Najwyższe nagrody podlegają limitowaniu nagród. Ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy łączna suma nagród wymagana do wypłacenia najlepszych zwycięzców w jednym losowaniu przekracza 16 milionów funtów. W tej sytuacji zwykła nagroda jest zmniejszana, aby pomieścić wszystkich zwycięzców.
  • Masz 180 dni na odebranie swojej wygranej w loterii Set for Life. Jeśli tego nie zrobisz, Twoja wygrana zostanie przekazana na fundusz Dobrych przyczyn.

Jak grać w loterię Set for Life?

Gra w loterię Set for Life jest stosunkowo łatwa. Oto, co musisz zrobić:

• Kup bilet Set for Life online od agentów loterii. Jest to wielu agentów loterii w całym kraju, u których można kupić bilet. Jednak ważne jest, aby uzyskać je od niezawodnych agentów zgodnych z PCI iw pełni regulowanych.
  • Możesz je kupić każdego dnia między 6:11 a 7:30. Ale w dniu losowania ważne jest, aby kupić go przed XNUMX:XNUMX.
  • Aby zagrać, wybierz pięć liczb od 1 do 47 i kolejną liczbę kulek życia od 1 do 10. Alternatywnie możesz użyć szczęśliwego dipa do wygenerowania liczb losowych.
  • Następnie wybierz dni losowania i liczbę tygodni, na które chcesz wejść.
  • Masz szansę zagrać siedem linii liczb w loterii Set for Life. Jednocześnie możesz kupić maksymalnie 10 odcinków wypłat.
  • Czekaj na wyniki.

Koszt losu na loterię Set for Life

Loteria Set for Life kosztuje 1.50 £ za wejście.

Losowania z wyprzedzeniem

Możesz zaoszczędzić czas i grać do 4 tygodni wcześniej, wpisując te same liczby w wielu kolejnych losowaniach. Po losowaniu możesz sprawdzić zwycięskie liczby, aby zobaczyć, czy ci się poszczęści.

Niedawni zwycięzcy loterii Set for Life

1. James Evans - 21-letni murarz, który 10,000 grudnia 30 roku wygrał nagrodę Set for Life w wysokości 28 funtów miesięcznie przez 2020 lat, był tak pochłonięty niedowierzaniem przez kilka tygodni, zanim powiedział o tym swoim przyjaciołom. Zapomniał nawet o zakupionym bilecie Set for Life. Na szczęście został zdobywcą głównej nagrody.
  2. Sylvia Odolant-Smith - Ta 42-letnia kobieta z południowego Londynu nazywa siebie najbardziej pechową graczem National Lottery - pomimo wygrania głównej nagrody 24 października 2019 r. Planuje wydać wygraną z mężem, jednocześnie rozlewając część gotówki na swojego ratownika Phagana.
  3.  Vicky Mitchell - Swoje ostatnie 1.50 funta wykorzystała na zakup biletu Set for Life 12 sierpnia 2019 r. Opłaciło się! Teraz przez następne 10,000 lat dostaje co miesiąc 30 XNUMX funtów. Ma nadzieję, że za te pieniądze przeprowadzi się do większego domu z dużym ogrodem, w którym będzie mógł bawić się jej syn.
  4. Rich i Kim Pearson - Ta para wygrywała 10,000 11 funtów miesięcznie przez rok w okresie blokady - 2020 maja XNUMX r. W tym czasie nie mogli świętować swojej wygranej z rodziną i przyjaciółmi. Ale teraz ich zwycięstwo pomaga im zbudować wymarzony dom.
  5. Sam Lawton - Sam jest dosłownie Set for Life po wygraniu niesamowitej nagrody w wysokości 10,000 12 funtów każdego miesiąca przez rok. Co ciekawe, po raz pierwszy grał w loterii Set for Life 2019 sierpnia XNUMX r. Twierdzi, że zainspirował się do gry po obejrzeniu wiadomości o niedawnym zwycięzcy. Nie wiedział, że wkrótce doświadczy tego samego.

Zestaw do historii życia

Losowanie Set for Life zostało uruchomione w Wielkiej Brytanii 18 marca 2019 r. W ramach obchodów 25-lecia krajowej loterii. Chociaż miał już masowych zwolenników w Australii i Kanadzie. Możemy spodziewać się, że w nadchodzących latach ulegnie znacznym zmianom.

Najczęściej zadawane pytania Ustaw na całe życie

Następna data losowania powinna być w dniu poniedziałek, 22

Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić krajową stronę loterii, aby porównać swoje wybory z wygrywającymi liczbami.

Wyniki Set for Life są wyświetlane na krajowej stronie loterii lub na ich kanale YouTube o godzinie 8:00 w każdy poniedziałek i czwartek.

Najpopularniejsze liczby w loterii Set for Life to 32, 42, 26, 21, 39, 4 i 29. Najczęściej dożywotnia liczba to 6.

Ważne jest, aby kupić kupony Set for Life przed godziną 7:30 w dniu losowania.

Każdy, kto bierze udział w loterii krajowej, takiej jak Set for Life, musi być mieszkańcem Wielkiej Brytanii. Można jednak wziąć udział w loterii Set for Life, kupując losy online za pośrednictwem interaktywnych kont w komunikatorze loteryjnym i witrynach bukmacherskich. Możesz także zagrać z wyprzedzeniem lub ustawić polecenie zapłaty za bilet.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​wszystkie nagrody w Set for Life są wolne od podatku. Niezależnie od Twojego przedziału podatkowego otrzymasz pełną wygraną.

W przypadku śmierci zwycięzcy pozostała część wygranej zostanie wypłacona jako ryczałt do jego majątku.

Wszystko zależy od tego, jak grasz w grę i od wielkości wygranych. Jednak aby zdobyć główną nagrodę, musisz umówić się na spotkanie z Camelot UK Lotteries Limited i brokerem w celu omówienia polityki dotyczącej renty i przyszłych płatności.